Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

W ostatnim sparingu Górnik pokonuje Polonię Świdnica

2.03.2013 r.

W ostatnim swoim sparingu przed rundą wiosenną Górnik pokonał dziś na sztucznej nawierzchni przy ulicy Ratuszowej Polonię Świdnica 2:1. Do przerwy mieliśmy optyczną przewagę, ale to naszym gościom udało się strzelić bramkę i po 45 minutach przegrywaliśmy 0:1. Po przerwie udało nam się zdobyć dwie bramki za sprawą Adriana Sobczyka i Michała Bartkowiaka. Dla tego drugiego był to pierwszy gol strzelony dla Górnika w drużynie seniorów.

Bilans naszych sparingowych spotkań, w większości co prawda rozegranych z niżej notowanymi rywalami, przedstawia się korzystnie: na osiem spotkań wygraliśmy 7, przegrywając tylko raz – z KS Polkowice 0:3. Bilans bramkowy po tych meczach to 35:9. W sobotę pierwsze spotkanie w zmaganiach drugoligowych, na stadionie przy ulicy Ratuszowej podejmować będziemy wicelidera rozgrywek – Bytovię Bytów. Początek spotkania o godzinie 13:00.