Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

4:0 z Kobierzycami

18.02.2013 r.

W sobotę na Ratuszowej Górnik rozgrywał sparing z GKS-em Kobierzyce, który jest liderem tabeli IV ligi po rundzie jesiennej. Zespół ten dobrze sobie radził również w trzech rozegranych niedawno sparingach, z których jeden wygrał 3:0, a dwa po 5:2. I mimo, że goście zaprezentowali się z dobrej strony szczególnie w pierwszej połowie, to nie wystarczyło to na naszą drużynę i mecz zakończył się wynikiem 4:0 (1:0).

Skład: Damian Jaroszewski 1 połowa (Kamil Jarosiński), Grzegorz Michalak, Michał Łaski, Marek Wojtarowicz, Tomasz Wepa, Sławomir Orzech, Adrian Zieliński (II połowa Dominik Radziemski), Matusz Jaros, Adrian Moszyk, Daniel Zinke, Adrian Sobczyk (grał 45 minut)

Bramki strzelali: Moszyk 2, Zinke, Sobczyk

Mateusz Jaros jest piłkarzem rodem ze Złotoryi, który ostatni sezon spędził w trzecioligowej Prochowiczance Prochowice. W naszym Górniku rozegrał 3 mecze i na razie zaprezentował się z korzystnej strony, jak mówi kierownik drużyny, Czesław Zapart. Swoje umiejętności pokaże nam również podczas środowego sparingu, jaki rozegramy na Ratuszowej ze Śląskiem Wrocław Młoda Ekstraklasa. Godzina rozpoczęcia sparingu to 15:00.