www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Giełda Wyrobów Regionalnych w Jedlinie [foto]

15.02.2013 r.

Sporym zainteresowaniem odwiedzających cieszy się zainaugurowana w grudniu 2012 roku Giełda Wyrobów Regionalnych. W sobotę, 9 lutego, w Pawilonie Zdrojowym i w obiekcie Białej Sali Uzdrowiskowej miała miejsce trzecia edycja tej cieszącej się coraz większym uznaniem imprezy.

 

 

Dwudziestu Wystawców zaprezentowało różnorodną gamę wyrobów własnych – rzeźby, haft, zabawki, ceramikę, galanterię świąteczną, rękodzieło artystyczne, biżuterię, obrazy, porcelanę, a także smakowite wędliny i sery, różnego rodzaju miody i produkty pszczelarskie oraz charakteryzujące się niepowtarzalnym smakiem i aromatem soki, dżemy, nalewki, wina, robione na bazie owoców leśnych.

 

Biorący udział w giełdzie Wystawcy zgodnie podkreślają, że organizacja imprezy promującej własnoręcznie wytwarzane produkty jest bardzo cenną inicjatywą nie tylko dla środowiska samych twórców, ale również dla mieszkańców i odwiedzających miasto gości.

 

Giełdy odbywają się w każdą drugą sobotę miesiąca, kolejna edycja będzie miała miejsce 9 marca, na którą organizatorzy już dziś serdecznie zapraszają!

 

 

Redakcja: D.Romanowska

 

Zdjęcia: Centrum Kultury