www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Planowanie podróży nigdy nie było tak łatwe…

4.02.2013 r.

W odpowiedzi na potrzeby wszystkich miłośników podróżowania, w bliskie i dalekie zakątki świata, powstał portal „Travelin.pl”, będący zbiorem praktycznych informacji i ciekawostek związanych z turystyką. Główną ideą działalności serwisu jest maksymalne ułatwienie planowania wycieczek i zebranie w jednym miejscu wiedzy, dzięki której będą one komfortowe.

 

Szczegółowe opisy państw pozwolą na zapoznanie się z ich specyfiką i przygotowanie do wyjazdu, dzięki czemu podróż będzie bezstresowa. Przed wyruszeniem w drogę warto dowiedzieć się, co czeka nas na miejscu: jakie dokumenty należy mieć przy sobie, gdzie znajdują się polskie konsulaty, na jakie choroby zakaźne możemy zachorować oraz jak funkcjonuje lokalna służba zdrowia, czy używanie kart kredytowych jest możliwe, a jeżeli nie, to czy dostępne są bankomaty lub korzystanie z jakiej waluty jest najbardziej opłacalne. Przejrzysty podział poszczególnych krajów sprawia, że znalezienie potrzebnych informacji trwa zaledwie kilka sekund.

 

Powiązanie państw z regionami i miastami umożliwia zapoznanie się z najważniejszymi atrakcjami turystycznymi oraz wybranie spośród nich tych, które są najciekawsze. Użytkownicy, po zaplanowaniu podróży, zakupić mogą przewodniki turystyczne i bilety, a także zarezerwować miejsca noclegowe w wybranym przez siebie ośrodku.

 

Oprócz stałych treści na portalu znaleźć można również dział newsów, traktujący o najświeższych wydarzeniach ze świata turystyki, a także artykuły rankingowe poruszające kwestie ciekawostek ze świata oraz propozycji niecodziennego spędzania wolnego czasu.

 

Tematyka serwisu „Travelin” zmienia się wraz z porami roku, dopasowując do oczekiwań użytkowników – najlepsze ośrodki narciarskie zimą, najpiękniejsze ogrody botaniczne wiosną, najbardziej słoneczne plaże latem czy najciekawsze szlaki turystyczne jesienią będą ciekawą opcją dla wszystkich, którzy lubią korzystać z sezonowych atrakcji.

 

„Travelin” to również doskonałe miejsce dla osób lubiących dzielić się swoimi wspomnieniami i doświadczeniem. Możliwość dodawania własnych relacji z podróży i zdjęć sprawia, że serwis nabiera interaktywnej formy – z korzyścią dla wszystkich.

 

Zobacz więcej na www.travelin.pl