www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Luna Ad Noctum podpisali kontrakt z niemiecką wytwórnia Massacre Records!

31.01.2013 r.

Nowy, czwarty z kolei album wałbrzyskiej metalowej hordy Luna Ad Noctum zajmie miejsce obok takich zespołów jak: King Diamond, Agathodaimon, Sinister, Legion of the Damned, Catamenia itp. Płyta zostanie wydana w Polsce, Europie oraz w USA. Dystrybutorem na Polskę będzie Mystic Production.

 

 

„To wielki zaszczyt dla Luna Ad Noctum, iż nasza muzyka została doceniona przez tak prestiżowy label jakim jest Massacre Records. Jesteśmy pełni optymizmu i zadowoleni z faktu, iż po 14 latach wspólnego grania będziemy w końcu współpracować z profesjonalistami, którzy odpowiednio zajmą sie promocją LAN. Dzięki Massacre płyta trafi do największych europejskich dystrybutorów, sklepów muzycznych oraz kluczowych, znanych na całym świecie, magazynów. Nie ukrywamy entuzjazmu i czekamy na premierę „Hypnotic Inferno”!

 

 

 

Premiera albumu :22 lutego 2013 r.

 

W ramach promocji nowego krążka zespół zagra na min. na Caste Party 2013 w Bolkowie, festiwalu w Austrii i” Black Castle Night ” oraz wielu innych. Wszystkie plany koncertowe oraz nowości z obozu LAN można śledzić na stronach i profilach zespołu:

 

www.lunaadnoctum.com

http://www.facebook.com/lan.official

www.myspace.com/lunaadnoctum

 

 

oraz na profilu wytwórni :

 

www.massacre-records.com