www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Już 300 uczestników Biegu Gwarków

30.01.2013 r.

Jest już 300 biegaczy zgłoszonych do XXXIV Biegu Gwarków. To niezła już liczba startujących, ale organizatorzy liczą na pół tysiąca zgłoszeń. A do biegu pozostało już 5 dni. Temperatura w Andrzejówce podniosła się do zera stopni, ale śnieg się trzyma. Jutro przyjedzie ratrak, który poszerzy trasę wokół Waligóry i ubije trasę wokół Klina. Można trenować na trasie wokół Waligóry.

 

 

Zapisywać się można przez internet (najprościej) lub w siedzibie OSiR w godz. 8-14. Numery startowe będzie można odbierać w sobotę w OSiR i w Andrzejówce oraz w niedzielę przed biegiem. Przypominamy, że obecnie wpisowe wynosi 35 zł, ale w niedzielę będzie dwukrotnie wyższe, dlatego nie warto czekać ze zgłoszeniami.

 

Zachęcamy do udziału w biegu masowym na 5 km, który odbywa się pod hasłem „Liczy się udział”. Jego uczestnicy, podobnie jak wszyscy inni uczestnicy biorą udział w losowaniu wielu nagród rzeczowych, w tym wczasów na Lazurowe Wybrzeże ufundowanych przez BTU Juventur. Szczegóły na www.bieggwarkow.pl – program imprezy, transport do Andrzejówki (są bezpłatne autobusy), zgłoszenia, ciekawostki.

 

Więcej sportu w serwisie www.skibasport.pl