www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Zobacz jak możesz wesprzeć młodych aktorów

15.01.2013 r.

Amatorski Teatr Binominis, pragnie Państwa zaprosić do wsparcia kolejnej swojej produkcji. Reżyserią spektaklu zajmie się Misza Machowski, twórca takich spektakli jak „Sorry, Aktorzy!”, „Improwizacja”, „Kolejny Spektakl o Niczym…”, reżyser spektakli : „Sorry, Aktorzy!”, „Improwizacja”, „Kolejny Spektakl o Niczym…”, „Chłopiec Malowany” Piotra Rowickiego.

 

 

W spektaklu wystąpią znakomici aktorzy (amatorzy) z Wałbrzycha, mianowicie będą to: Przemysław Lignarski oraz Karolina Kurban. Oczywiście jak zawsze Misza Machowski przy produkcji spektaklu zajmie się również opracowaniem dźwiękowym oraz scenografią.

 

Spektakl będzie realizowany we wnątrz szpitala uzdrowiskowego w Szczawnie Zdroju… w wielkim gmachu Domu Zdrojowego z XIX wieku (Uzdrowisko Szczawno – Jedlina S.A.)

TEATR BINOMINIS — AMATORKI TEATR MŁODZIEŻOWY —

Oskar, dziesięciolatek chory na białaczkę, przez ostatnie 12 dni życia pisze listy do Pana Boga. Niewiele o Nim wie. Nawet nie zna Jego adresu, ale szybko odnajduje w Nim wiernego słuchacza. Mały Oskar nie rozumie, dlaczego dorośli boją się śmierci. Przecież śmierć nie jest niczym nadzwyczajnym. Żadną karą, żadną chorobą. Oskar o tym doskonale wie i dziwi się, że dorośli próbują wypchnąć śmierć ze swojego życia, że „zapominają, że życie jest kruche, delikatne, że nie trwa wiecznie. A wszyscy wokoło zachowują się, jakby byli nieśmiertelni.

 

 

Próbujemy zebrać pieniądze, które zostaną przekazane na niezbędne przy produkcji spektaklu kostiumy oraz scenografię, która zostanie wykonana bardzo starannie ze sklejki/kafelek itd. Scenografia musi przypominać salę szpitalną – mówi Michał Machowski.

PREMIERA PLANOWANA BĘDZIE NA POCZĄTEK MARCA 2013 roku.

Zobacz jak możesz wesprzeć młodych aktorów.