www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Patronat: Drugie Targi Ślubne

10.01.2013 r.

Drugie Targi Ślubne jest to jedyna tego typu impreza w regionie, dzięki której osoby planujące ślub bądź inną imprezę są w stanie zapoznać się z wieloma propozycjami. Znajdą tu Państwo między innymi oferty restauracji, salonów sukien ślubnych, garniturów, cukierni, fotografików czy wypożyczalni aut ślubnych.

 

 

W ciągu jednego weekendu można skrócić przygotowania do ślubu nawet o kilka miesięcy. Każdy kto miał do czynienia z organizacją dużego przyjęcia zapewne potwierdzi, że nie jest to zadanie łatwe. Na Targach Ślubnych nie trzeba jednak wertować setek stron internetowych aby porównać najlepsze oferty w regionie. Podczas targów wszystko „to co najlepsze” będzie na wyciągnięcie ręki. Przy każdym stoisku można będzie uzyskać wiele ciekawych informacji takich jak: co będzie modne w sezonie 2013, co powinniśmy przygotować przed ślubem w pierwszej kolejności, a jakie rzeczy możemy zostawić na później, na co możemy sobie pozwolić finansowo a co będzie zbędne na weselu. Pytań i odpowiedzi nasuwa się mnóstwo, co najmniej tyle ile jest młodych par. Większość osób decydując się na ślub jest zdana sama na siebie. Młode pary muszą, a w zasadzie chcą, aby ten dzień był taki jakim go sobie wymarzyli. Najważniejsze jest jednak aby dzień ślubu był przyjemnością dla wszystkich gości, a nie udręką dla Państwa Młodych.

Jesteśmy przekonani, że oferta jaką przygotowaliśmy na tegoroczne targi mile Państwa zaskoczy i każdy znajdzie coś dla siebie. Oferty stonowane lub bardziej żywiołowe, zmysłowe i tajemnicze, czy ekstrawaganckie i szalone. Zapraszamy bardzo serdecznie, nie tylko narzeczonych ale i całe rodziny do wspólnej zabawy podczas Świdnickich i Wałbrzyskich Targów Ślubnych: 26-27.stycznia w Galerii Świdnickiej oraz 02-03 lutego w Galerii Victoria w godzinach od 10.00 do 20.00.

 

Kamil Stawiarski

Michał Gnypek

Organizatorzy Targów