www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Charytatywny turniej piłki nożnej

21.12.2012 r.

W piątek 28 grudnia o godzinie 17:30 w hali wałbrzyskiego OSiRu odbędzie się Turniej charytatywny, w którym udział wezmą trzy drużyny: koszykarze Górnika, siatkarze Victorii oraz drużyna VIP’ów – zespół złożony z działaczy, dziennikarzy, polityków. Turniej ten dość nietypowo rozgrywany będzie w dyscyplinie, w której obydwie drużyny się nie specjalizują, czyli w piłkę nożną na hali.

Zawody mają na celu zebrać jak największą ilość pieniędzy, które zostaną przekazane do wybranego Domu Dziecka – każda osoba, która pojawi się na hali proszona będzie o wrzucenie chociaż symbolicznych 1-2zł do puszki.

 

Wpadliśmy na pomysł, żeby pod koniec roku zorganizować taki Turniej, który pozwoli przyciągnąć kibiców i zebrać pieniądze, które oddamy potrzebującym.

Marcin Durczak – www.gornik.walbrzych.pl

Jesteśmy Stowarzyszeniem pożytku publicznego, nie tylko krzewimy kulturę fizyczną, ale chcemy również uczestniczyć w takich akcjach aby wspierać potrzebujących w takiej formie.

 

Więcej szczegółów już wkrótce i serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na tą imprezę. Głośny doping jak na wszystkich meczach biało-niebieskich bardzo się przyda! A nawet jest wręcz obowiązkowy ;)