www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Jak się bawić to się bawić

15.12.2012 r.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Wałbrzychu ogłosił przetarg na organizację „dwóch 5-dniowych pobytów w ośrodku narciarskim na Czarnej Górze w Kotlinie Kłodzkiej dla pracowników i członków ich rodzin”. Ogłoszenie o przetargu znalazło się na stronie internetowej urzędu 12 grudnia.

 

 

Z informacji zawartych na stronie wałbrzyskiego ZUS wynika, że pierwszy pobyt miałby się odbyć w terminie od 27 stycznia do 1 lutego 2013 roku, dla maksymalnie 60 osób. Druga część zamówienia to pobyt w terminie od 17 lutego do 22 lutego 2013 roku dla maksymalnie 45 osób. Każdy chętny do wzięcia udziału w przetargu musi wpłacić wadium w wysokości – w przypadku pierwszego wyjazdu 900 zł, drugiego – 675 zł.

 

Ostatecznie o wyborze ma zdecydować „cena brutto oferty”. Co ciekawe, „zamawiający zastrzega sobie prawo do rezygnacji z zakupu 5-dniowych, całodziennych karnetów na wyciągi narciarskie w Czarnej Górze w przypadku złych warunków pogodowych, uniemożliwiających korzystania ze stoku narciarskiego (np. brak śniegu)”.

 

 

W ogłoszeniu brak jest informacji o tym kto zapłaci za wyjazd. Prawdopodobnie pieniądze pochodzić będą z funduszu socjalnego, ale jest to informacja niepotwierdzona.