www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

13 kolejka: Walka o trzecią pozycję

14.12.2012 r.

Po tak wspaniałym meczu w Rząśni, gdy nasza Victoria wręcz rozbiła Czarnych 0:3 (17,12,17)…. przyszedł czas aby wspiąć się na trzecią pozycję w tabeli –  do Juvenii  tracimy jeden punkt, a do drugiego Milicza tylko dwa oczka. A zatem mecz w sobotę będzie bardzo ważny i trzeba go wygrać, zwłaszcza, że jest to ostatnie spotkanie w tym roku 2012 u siebie. Potem Victoria gra ostatni mecz wyjazdowy w tym roku w Częstochowie (20.12, czwartek). A zatem na sobotnim meczu trzeba być i dopingować głośno chłopaków… Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami w I rundzie wygrała Victoria 3:2! Czas powtórzyć to za 3 punkty.

 

Krzysztof Zdun

 

 

Jak co mecz zapraszamy do Klubu Kibica Czerwone Trybuny.

 

15.12.2012r. Sobota godz 17!!!

TS VICTORIA – Juvenia Warkmet Głuchoĺazy

Serwujemy Mega Emocje!!! Dlatego Warto Przyjść!!!

UWAGA KIBICE!! Rusza II tura zbierania Nakrętek dla Paulinki z Modzurowa !! Nakrętki będzie można oddawać na każdym meczu Victorii do specjalnego pojemnika. II tura rusza od 10.11.2012 i potrwa aż do końca maja 2013. Liczymy na waszą pomoc!! Każda nakrętka się liczy.

Do tej pory w I turze zebraliśmy: 12 kilogramów! Pobijmy ten rekord.!! Kibicu do dzieła i zbieramy!! Jeśli macie jakieś pytania. Kierujcie je na e-maila: [email protected]