www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Bezpłatna informacja o funduszach europejskich w województwie dolnośląskim

7.12.2012 r.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) we Wrocławiu – to miejsce, gdzie od 11 grudnia br. będzie można uzyskać bezpłatną informację na temat Funduszy Europejskich 2007-2013 na terenie województwa dolnośląskiego. Punkt zastąpi 12 lokalnych PIFE i będzie funkcjonował w ramach projektu „System Informacji o Funduszach Europejskich 2007-2013”, realizowanego przez Województwo Dolnośląskie na mocy porozumienia z Ministrem Rozwoju Regionalnego.

 

Zadaniem Głównego Punktu jest informowanie o możliwościach pozyskania wsparcia z Funduszy Europejskich na lata 2007-2013. Każdy zainteresowany dowie się, czy planowane przedsięwzięcie kwalifikuje się do dofinansowania ze środków unijnych i zapozna się z całą procedurą ubiegania się o dotację. Konsultanci informują również o zwrotnej pomocy finansowanej ze środków europejskich w ramach Inicjatywy JEREMIE. Na pomoc PIFE mogą też liczyć beneficjenci, którzy otrzymali już dofinansowanie z Unii Europejskiej.

Z usług Głównego PIFE można korzystać drogą telefoniczną, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub bezpośrednio w siedzibie Punktu, bez konieczności umawiania takiej wizyty. Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00. Wszystkie świadczone usługi są bezpłatne.