www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Zmiany na Zamku

21.11.2012 r.

Od wczoraj zmieniła się nazwa spółki operującej naszym pięknym zamkiem, otrzymała ona oficjalne brzmienie: Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o. Zabieg ma na celu m.in lepszą promocję naszego miasta, tak aby jednoznacznie było kojarzone z Zamkiem Książ, bo o ile przeciętnemu mieszkańcowi naszego miasta wydaje się to naturalne że budowla jest wałbrzyska, to jeśli chodzi o rezydentów innych rejonów naszego kraju nie jest to już takie oczywiste.

 

To nie jedyna zmiana związana z Zamkiem. Od wczoraj na jednym bilecie oprócz Książa można zwiedzać również Palmiarnię. Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o. informuje:

„Nie płać podwójnie !”

Przed zakupem biletu umożliwiającego zwiedzanie samej palmiarni proszę pomyśleć, czy w ciągu najbliższego roku nie zamierzają Państwo zwiedzić również Zamku Książ. W cenę biletu zwiedzania zamku wliczone jest także zwiedzanie palmiarni!

 

„Zachowaj bilet !”

Jeśli zakupili Państwo bilet wspólny na zwiedzanie lub sesję okolicznościową w zamku i palmiarni, proszę pamiętać o jego zachowaniu i okazaniu w kolejnej kasie.

 

„Ważność biletu”

Bilety zakupione w kasie zamku i palmiarni ważne są 12 miesięcy od daty ich nabycia. Bilety wykorzystać można jednokrotnie w każdym z obiektów.

 

„Dopłata do przewodnika zamkowego”

Bilety zakupione w palmiarni dotyczą zwiedzania indywidualnego zamku. Jeśli zechcą Państwo skorzystać z usług przewodnika zamkowego w języku polskim, istnieje możliwość dokupienia dodatku bezpośrednio w kasie zamkowej – cena: 4,00 PLN.

 

Ceny biletów będą przedstawiać się następująco: