www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Konkurs plastyczny rozstrzygnięty – nagrody rozdane

29.10.2012 r.

W dniu 24 października 2012 roku w Pasażu Tesco odbyło się rozstrzygnięcie I edycji miejskiego konkursu plastycznego „Portret Pani Jesieni”. Konkurs adresowany był do uczniów klas I – III oraz do dzieci z oddziałów przedszkolnych wałbrzyskich szkół. W konkursie wzięły udział uczniowie z PSP Nr 2, PSP Nr 15, PSP Nr 17, PSP Nr 21, PSP Nr 26, PSP Nr 28, PSP Nr 37 oraz Gminnego Zespołu Szkół Nr 2. Komisja konkursowa w składzie: Pani Bogumiła Stęszewska plastyk, instruktor zajęć plastycznych, Pani Wiesława Wąsik, plastyk, nauczyciel sztuki oraz Pan Takis Makandasis artysta, malarz, instruktor zajęć plastycznych oceniła 221 prac, które napłynęły do konkursu.

 

 

 

Organizatorami konkursu była Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu, Ośrodek Społeczno – Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” oraz Pasaż Tesco, który ufundował nagrody.

 

Wystawa nagrodzonych i wyróżnionych prac plastycznych dostępna będzie w Pasażu Tesco do dnia 30 listopada.

 

 

Wyniki konkursu

 

 

 

KLASY „0”:

 

I MIEJSCE – NICOLETTA STASIAK, PSP Nr 21;op. Helena Kwiatkowska – Wiak

 

II MIEJSCE – ZUZANNA GOTÓWKO, PSP Nr 21; op. Ewa Serafinowicz

 

III MIEJSCE – OTYLIA GRABARSKA, PSP Nr 21; op. Halina Krajewska

 

WYRÓŻNIENIA – KAMILA ŚWIDNICKA, PSP Nr 21; op. Helena Kwiatkowska – Wiak, KLAUDIA BIERNAT, PSP Nr 21; op. Halina Krajewska

 

 

 

KLASY I:

 

I MIEJSCE – DENIS GLISTA, PSP Nr 37; op. Jolanta Jaroń

 

II MIEJSCE – NADIA SACHER; PSP Nr 21; op. Halina Krajewska

 

III MIEJSCE – OLIWIA GLONEK; PSP Nr 21; op. Halina Krajewska

 

WYRÓŻNIENIA – WERONIKA STEFANIAK, PSP Nr 21; op. Helena Kwiatkowska – Wiak, MARTYNA KORBECKA, PSP Nr 37; op. Danuta Pilarczyk

 

 

 

KLASY II:

 

I MIEJSCE – DOMINIK BOROWSKI, PSP Nr 21; op. Małgorzata Kołodziejczak

 

II MIEJSCE – KAROL GAZDA, PSP Nr 26; op. Urszula Szot

 

III MIEJSCE – OLGA SARGALSKA, PSP Nr 26; op. Urszula Szot

 

WYRÓŻNIENIA – WERONIKA WOCHMANN, PSP Nr 21; op. Halina Krajewska,

 

SZYMON WEIRAUCH, PSP Nr 26; op. Urszula Szot

 

 

 

KLASY III:

 

I MIEJSCE – ADRIAN BONIOWSKI, PSP Nr 21; op. Barbara Gniatkowska

 

II MIEJSCE – ZUZANNA SOCKA, PSP Nr 37; op. Joanna Zachariasz

 

III MIEJSCE – PAULINA FELICKA, PSP Nr 21; op. Barbara Gniatkowska

 

WYRÓŻNIENIA – WIKTORIA LITWA, PSP Nr 37; op. Joanna Zachariasz,

 

PATRYCJA PAWELEC, PSP Nr 21; op. Barbara Gniatkowska