Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

3 punkty wywiezione z terenu wicelidera

27.10.2012 r.

Udała się wyprawa naszym piłkarzom do Rypina. Jeszcze chwilę przed rozpoczęciem meczu wydawało się, że zostanie nam przyznany walkower, ponieważ na stadion gości nie dotarła ekipa ochroniarska, ale okazało się że wynik 3:0 można osiągnąć wcale nie przy zielonym stoliku. Przed meczem bralibyśmy go w ciemno. Okazało się, że nasi piłkarze są w dobrej formie i wykorzystali dołek drużyny Lecha, która przegrała wysoko już trzy kolejne mecze. Rozegraliśmy bardzo dobre zawody i osiągnęliśmy świetny wynik. 3:0 na wyjeździe zawsze budzi respekt. Rozpoczęliśmy bardzo dobrze, bo już w 9′ minucie bramkę strzelił Adrian Moszyk. Później kontrolowaliśmy grę i niedługo po przerwie strzelamy bramkę za sprawą Daniela Zinke. Nie zwolniliśmy tempa i pod koniec meczu wykorzystaliśmy jeszcze jedną szansę i za sprawą Dominika Radziemskiego, dla którego była to druga bramka strzelona dla Górnika w historii jego występów podwyższyliśmy na 3:0. Taki wynik utrzymał się już do końca meczu.

Lech Rypin – Górnik Wałbrzych 0:3 (0:1)