www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Sposób na ujędrnienie i odmłodzenie biustu

12.12.2016 r.

Niewątpliwym atutem kobiecego ciała jest oczywiście biust. To nim uwielbiają chwalić się młode dziewczyny, które często sięgają po bluzki i sukienki z głębokim dekoltem, by tylko pokazać innym swoje jędrne i pełne piersi, na jakie zwracają uwagę także i mężczyźni. Niestety, to właśnie biust wraz z wiekiem traci swój dobry wygląd, ponieważ jego skóra szybko ulega procesowi starzenia się, dlatego zaczyna się robić wiotka, cienka i jest pozbawiona swojej gładkości i świeżości. Wraz z wiekiem piersi mogą też opadać, a gdy stają się niejędrne, kobiety pragną je bardziej ukryć niż pokazywać, dlatego są zmuszone zakładać na siebie staniki z push-upem oraz sukienki z niedużym dekoltem. Gdyby jednak odpowiednio wcześnie zadbały o swoje piersi, pokazywałyby je przez cały czas i cieszyłyby się tym atutem swojego wyglądu.

źródło: pixabay.com

źródło: pixabay.com

Sposób na zadbanie o piersi – masaże, pielęgnacja i mądra dieta

Dlaczego piersi w ogóle opadają? Co sprawia, że z ich kiepską jędrnością zmagają się już nawet młode dziewczyny? Najczęściej przyczyną tych wszystkich problemów jest zbyt drastyczne i gwałtowne odchudzanie. Niemądrze poprowadzona dieta może pozwolić utracić nawet kilkanaście kilogramów w ciągu jednego miesiąca, co nigdy nie wpłynie dobrze na wygląd skóry. Ona straci wtedy swoją jędrność, a na piersiach na pewno pojawią się rozstępy, których każda kobieta powinna chcieć uniknąć, bo nie da się ich usunąć domowymi metodami. Jeśli jednak biust już nie jest zbyt jędrny, można zacząć stosować na niego specjalne masaże, które da się wykonywać zupełnie samodzielnie. Wystarczy po każdej kąpieli masować piersi okrężnymi ruchami, zaczynając od ich zewnętrznych części i przechodząc stopniowo w stronę sutków.

Skorzystaj z usług http://vesuna.pl – medycyna estetyczna w Krakowie.

Dobrym działaniem wykazują się także co niektóre preparaty ujędrniające biust, jakie można nakładać na piersi przy okazji wykonywania masaży. Jeśli i to kobiecie nie pomoże, pozostaje jej jedynie specjalny zabieg odmładzający biust, na który może się zapisać w specjalnym gabinecie oferującym zabiegi z medycyny estetycznej.