www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Ślub i wesele – jakie sukienki są hitem w tym sezonie?

5.09.2016 r.

Ten wielki dzień wymaga skrupulatnych przygotowań nie tylko od pary młodej, ale również gości, którzy będą uczestniczyć w uroczystości. Ślub i wesele to ważne wydarzenie w życiu. Dlatego też warto zadbać zarówno o przebieg całej uroczystości, jak i własny wygląd. Każda panna młoda chce być najpiękniejszą kobietą na przyjęciu. To dlatego na białe suknie wydawane są tysiące złotych. Ponadto, w tradycji polskiej zakorzenione jest również celebrowanie ślubu dzień po. Poprawiny wymagają kolejnej kreacji, która także powinna być niezapomniana. Całę wydarzenie jest dokumentowane przez kamery i fotografa. Podpowiadamy więc jaką stylizację wybrać, aby ślub i wesele były niezapomniane.

źródło: pixabay.com

źródło: pixabay.com

Suknia ślubna musi być efektowna

Panna młoda powinna olśniewać wyglądem i wyróżniać się. Wiele kobiet marzy o efektownej, rozkloszowanej sukni ślubnej, przypominającej te z bajek dla dzieci. Kobiety zdają sobie sprawę, że jest to jeden z tych dni, w których mogą dowolnie spełnić swoją wizję. Aby wcielić w życie wymarzoną kreację nie trzeba kierować prośby do krawcowej. Na rynku dostępnych jest wiele sklepów posiadających szeroki asortyment sukni na ślub i wesele. Dostępne są modele w każdym fasonie. Marzenie o długim trenie lub odcieniu ecrue nie będzie więc trudne do zrealizowania. Niestety koszt sukni ślubnej z dodatkami sięga ponad tysiąc złotych. Warto więc dokładnie przeanalizować oferty sklepów, zwłaszcza internetowych, które oferują promocyjne ceny sukni na ślub i wesele.

Sukienki na ślub i wesele – oladi.pl. Sprawdź!

Najczęściej wybieranymi kreacjami na ślub i wesele są sukienki o prostych fasonach

Najwięcej kobiet, które są gośćmi na ślubie i weselu, wybiera sukienki o prostych, klasycznych fasonach. Zazwyczaj są to ołówkowe stylizacje, ale w mocnych i żywych kolorach. Takie rozwiązanie jest zarówno bezpieczne, jak i modne. Jeżeli jednak masz ochotę na trochę ekstrawagancji, warto zainwestować w długą suknie. Pamiętaj jednak, że sukienki na ślub i wesele powinny być przede wszystkim wygodne. Wybierz fason, który pasować będzie również do innych okazji. Dodatki oraz garderobę na ślub i wesele warto kupować w sklepach internetowych po promocyjnych cenach.