www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Ruszyła nowa wersja serwisu ze stancjami w Lublinie

4.09.2016 r.

Od niedawna dostępna jest nowa wersja serwisu na którym publikowane są ogłoszenia wynajmu mieszkań, stancji i pokoi. Portal jest częścią grupy estancje.pl. Serwis kierowany jest nie tylko do studentów, ale wszystkich osób, które poszukują mieszkania lub noclegu w innym mieście. Nowością jest fakt, że portal został zoptymalizowany pod urządzenia mobilne. Korzystanie z niego jest całkowicie darmowe.

źródło: pixabay.com

źródło: pixabay.com

Będziesz w Lublinie? Znajdź pokój na http://stancjelublin.pl.

Nowa wersja serwisu ma na celu ułatwienie poszukiwania mieszkania, pokoju lub stancji. Na portalu publikowane są ogłoszenia dotyczące wynajmu. Jedną z najważniejszych kwestii jest fakt, że serwis estancje.pl jest całkowicie darmowy. Przeglądanie ogłoszeń nie wymaga wnoszenia jakichkolwiek opłat.

Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, portal został zoptymalizowany pod urządzenia mobilne. Oznacza to, że korzystać z niego można również poprzez takie narzędzia mobilne jak smartfon, palmtop, tablet i wiele innych.

Nowością i zarazem bardzo dużym atutem serwisu są dostępne mapki z lokalizacjami. Przeglądając ofertę wynajęcia mieszkania lub pokoju, wizualnie zobrazowana zostaje jego lokalizacja. Adres jest zamieszczony na dostępnej obok mapce. Dzięki temu osoby, które nie znają miasta mają szansę zorientować się gdzie mniej więcej znajduje się nieruchomość, którą aktualnie przeglądają.

Oferty stancji, pokoi na http://lublin.estancje.pl.

Coraz więcej mieszkańców małych miejscowości przeprowadza się do dużych miast. Powody są różne: praca, studia, lepsze perspektywy rozwoju… Serwis estancje.pl to miejsce, które ułatwi ludziom rozpoczęcie nowego życia w mieście, którego nie znają. Portal został udoskonalony i zoptymalizowany pod urządzenia mobilne. Dzięki temu dostęp do ogłoszeń możliwy jest z każdego miejsca, w którym dostępny jest internet. Ponadto zdecydowaliśmy, że świetnym pomysłem będzie dodanie mapki z lokalizacją przeglądanej nieruchomości. Szukając mieszkania zwracamy przecież uwagę nie tylko na jego wygląd, ale również położenie – dodaje właściciel grupy estancje.pl