www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Najskuteczniejsze duety odchudzające

14.07.2016 r.
źródło: the-first.pl

źródło: pixabay.com

W ostatnich latach temat odchudzania jest wyjątkowo na topie. Trend aktywnego i zdrowego życia nabiera coraz więcej rozmachu. Ludzie zaczynają dbać nie tylko o to, aby uprawiać sport co najmniej 3 razy w tygodniu, ale również o dietę. Fankami zdrowego odżywiania co kilka miesięcy wprowadzają nową dietę do swojego życia. Szukając najskuteczniejszego sposobu na zrzucenie zbędnych kilogramów, wypróbowują diety obiecujące figurę na medal. Jakie diety są najskuteczniejsze? Które cieszą się szczególną popularnością?

Szybkie odchudzanie

Diety najbardziej kuszące, to te trwające kilka dni. Gwarancją ich stosowania jest pozbycie się kilku kilogramów w przeciągu tygodnia. Najpopularniejszą wśród szybkich diet jest dieta 3-dniowa. Charakteryzuje się bardzo dużą rygorystycznością i monotonnością. Bazuje głównie na warzywach i koktajlach z nich stworzonych. Popularna jest również 3-dniowa dieta kapuściana, w trakcie której pijemy samą zupę. Efektem tych diet jest osiągnięcie na wadze kilku kilogramów mniej. Czy naprawdę działa? Niestety jest to pozorne chudnięcie, ponieważ w tym czasie pozbywamy się z organizmu głównie wody. Po powrocie do starych nawyków żywieniowych, wracają również kilogramy. Przeznaczeniem diet kilkudniowych jest pozbycie się toksyn z organizmu, a nie tkanki tłuszczowej.

Na stronie dietetyk-studiofigura.pl – modelowanie sylwetki i inne zabiegi.

Dieta od dietetyka – efekty

Najskuteczniejsza dieta to ta dopasowana specjalnie do nas. Najlepiej gdyby była skomponowana przez specjalistę – dietetyka. Po przeprowadzeniu wywiadu, dietetyk będzie wiedział jak skomponować posiłki, aby dostarczyć odpowiedniej ilości witamin, a zarazem schudnąć. Dieta to 70 procent sukcesu. Aby spotęgować efekt warto rozpocząć uprawianie sportu. Wpłynie to pozytywnie nie tylko na wygląd Twojej sylwetki, ale również zdrowie psychiczne. Warto również skorzystać z zabiegów modelujących i wyszczuplających. Dostępne są w wielu salonach. Gwarantują pozbycie się cellulitu, ujędrnienie i wysmuklenie ciała. Dieta w połączeniu z zabiegami i wysiłkiem fizycznym zdziała cuda.