www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Automaty do lutowania

30.06.2016 r.

Prowadząc wielką produkcje nie jesteśmy w stanie korzystać z lutownicy, która stosowana jest do mały i lekkich prac w zaciszu domowym. Konieczne staje się wykorzystywanie maszyn, które wspomogą prace i przyspieszą produkcje. Ceny takich urządzeń są bardzo duże. Mała lutownica to koszt kilkuset złotych, natomiast automat to kwota rzędu kilkunastu tysięcy. Spowodowane jest to tym, że automaty do lutowania są precyzyjne i wykonują prace za nas. Nie możemy więc wymagać, żeby jego cena była niższa. Jeżeli prowadzisz dużą produkcję, koszta, które poniosłeś w ramach inwestycji w sprzęt na pewno się zwrócą. Należy jedynie dobrać odpowiednią lutownice automatyczną. Jak to zrobić?

Zakup automatu do lutowania

Wysokie ceny maszyn produkcyjnych nie dziwią już nikogo. Skoro mają przynosić zyski to muszą się sprawdzać. Postaw więc na jakość, a nie pożałujesz. Jest to ważna kwestia podczas produkcji, ponieważ jesteśmy pewni, że odbije się ona na wytwarzanych produktach. Chyba chciałbyś, aby Twoi klienci byli zadowoleni ze stworzonych przez Ciebie rzeczy? Jednak co w przypadku, gdy nie masz pieniędzy, a chciałbyś mieć dobry sprzęt? Warto pomyśleć o zakupie używanego automatu do lutowania. Jeżeli sprzedający zatroszczy się o to, abyś miał możliwość skorzystania z naprawy na jego koszt, wtedy będzie to odpowiednia inwestycja. Podczas zakupu postaw na doświadczoną firmę, która zapewni Ci odpowiednią pomoc w razie potrzeby. Wielu handlarzy maszynami produkcyjnymi zapewnia serwis i pomoc w ustawieniach technicznych. Oni stworzyli te automaty, więc możesz mieć pewność, że znają się na tym co robią.

źródło: the-first.pl

źródło: the-first.pl

Serwisowania maszyn do lutowania

Sprzęty produkcyjne mają to do siebie, że często się psują. Nie musi być to związane z mechanicznymi uszkodzeniami. Zmiana oprogramowania automatów również wpływa na ich nieprawidłową prace. Należy więc dokładnie czytać instrukcje lub zgłosić się do profesjonalisty z prośbą o pomoc. Na pewno będzie ona odpłatna, ale Ty zdobędziesz gwarancje, że wszystko ustawione jest prawidłowo, a Twoja produkcja może ruszać.

Zainteresowanych tematem, zapraszamy na stronę http://pbtechnik.com.pl – automat SMD. Z pewnością znajdziecie tam informacje, które okażą się bardzo przydatne.

Anna Szatan