www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Szpilki na co dzień

25.02.2016 r.

Szpilki na co dzieńSzpilki, to bardzo często jeden z element stroju służbowego. Nie każda z nas jest jednak przyzwyczajona do noszenia szpilek, a jak wiadomo, nie jest to nic łatwego.  Nie ma zatem co dyskutować z faktem, który mówi o tym, ze w szpilkach, trzeba umieć chodzić. Umiejętność tę często ćwiczy się przez długie lata a i tak nie jesteśmy w stanie nabrać wystarczającej wprawy w chodzeniu na szpilkach. Oczywiście istnieje szereg różnego rodzaju metod, poradników i wszelkiego rodzaju instrukcji, które mówią o tym, jak w prosty i łatwy sposób nauczyć się dobrze chodzić na szpilkach. Jednakże to, ile z nich jest skutecznych i sprawdzonych – to już zupełnie inna kwestia.

Nie można jednak z góry zakładać, ze nie będziemy w stanie chodzić w szpilkach przez cały dzień. Cały szkopuł tkwi w odpowiednim ich doborze. Wybierając szpilki, w których w założeniu mamy chodzić codziennie, powinnyśmy mieć na względzie kilka prostych wskazówek. Wówczas, możemy zyskać gwarancję tego, że będzie nam się w tych szpilkach chodziło tak, jak powinno – lekko i przyjemnie. Jakie są jednak te zasady?

Przede wszystkim, obcas nie musi być najwyższy z możliwych. Szpilki to buty, których wysokość obcasa może być naprawdę różna. Nie ma zatem problemu z doborem takich, w których będziemy się czuły wygodnie a jednocześnie będziemy tez wyglądać modnie i elegancko. Poza tym, jeśli chodzi o szpilki, to oczywiście ich klasyczny krój i model byłby najlepszy do stroju biznesowego. Jeśli jednak jest on dla nas z jakiegoś powodu niewygodny, bądź tez nosząc taki model czujemy się po prostu niekomfortowo – dlaczego nie spróbować nieco innych szpilek? W tym wypadku świetnym rozwiązaniem są szpilki, które na śródstopiu mają zamontowaną niewielką koturnę. Dzięki tej koturnie, nasza noga nie jest aż tak bardzo obciążona, a co za tym idzie, chodzenie w takich właśnie szpilkach jest znacznie bardziej wygodne.

Zobacz poradniki na http://sexowne-szpilki.pl – jak dobrać szpilki do figury.

Te dwie proste wskazówki bez problemu pomogą nam wybrać odpowiednie buty na co dzień, w których będziemy czuły się pewnie i komfortowo a jednocześnie nasze nogi nie będą znacznie obciążane.