www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

„Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza” dla gminy Wałbrzych

28.10.2015 r.

Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza26 października 2015 roku w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu odbyła się Wielka Gala Biznesu, będąca zwieńczeniem XII edycji Konkursu „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza” – corocznego wyróżnienia gospodarczego na Dolnym Śląsku. Na koncert, podczas którego poznaliśmy Laureatów, przybyły najważniejsze osobistości regionu – ze świata biznesu, polityki, nauki, kultury i mediów.

Wręczaniu nagród i dyplomów towarzyszył w tym roku specjalny koncert orkiestry Narodowego Forum Muzyki, pozwalający słuchaczom przypomnieć sobie największe przeboje dwudziestolecia międzywojennego. Podczas koncertu zaprezentowano m.in. następujące utwory: „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Powróćmy jak za dawnych lat”, „Ada to nie wypada”, czy utwór „Ach jak przyjemnie”, który zagrano na zakończenie Wielkiej Gali Biznesu.

Roman Szełemej podczas gali "Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza" (źródło: https://twitter.com/romanszelemej)

Roman Szełemej podczas gali „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza” (źródło: https://twitter.com/romanszelemej)

Wielka Gala Biznesu była okazją do wyłonienia Laureatów spośród wszystkich nominowanych firm i samorządów. Pierwsze rozstrzygnięcie nastąpiło w kategorii: Nagroda dla samorządów za szczególne sukcesy we współpracy z biznesem. Na scenie pojawili się więc przedstawiciele nominowanych samorządów: Roman Szełemej – Prezydent Wałbrzycha, Albert Blacharz – Zastępca Burmistrza Dzierżoniowa i Piotr Roman – Prezydent Bolesławca.

W powyższej kategorii statuetka „Gryfa” powędrowała do Gminy Wałbrzych, która w tym roku zyskała miano najlepszej jednostki samorządu terytorialnego na Dolnym Śląsku.

Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza

czytaj więcej na: gryfy.pl