www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Rekomendujemy: Rock for People 2015

24.02.2015 r.

Legendarny czeski festiwal Rock For People powraca w tym roku ze zdwojoną siłą! Od 4 do 6 czerwca po raz kolejny spotkamy się na malowniczym terenie FestivalParku w Hradec Králové, gdzie spotkamy się z ikonami szeroko pojętej muzyki rockowej z najróżniejszych zakątków świata. Z kolei druga część wielkiej muzycznej uczty czeka nas od 3 do 5 lipca w Pilznie! Jak przystało na Europejską Stolicę Kultury 2015, na festiwalowej scenie pojawią się przedstawiciele różnorodnych gatunków muzycznych z naszego kontynentu.

RFP2015
Rock For People co roku dostarcza uczestnikom solidną dawkę muzycznych przeżyć, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Koncertowe maratony z gigantami rockowo-elektronicznej sceny, strefy rozrywki i gastronomii, mnóstwo atrakcji i wielka międzynarodowa integracja przy akompaniamencie mocnych brzmień – to tylko skrót niezapomnianych wrażeń, które czekają na uczestników w Czechach!

 

Festiwalowy line-up obu edycji wciąż rośnie i zaskoczy nowym szyldem jeszcze nie raz! Na 21. edycji festiwalu, zaledwie 50 km od polskiej granicy w Kudowie-Zdrój, zagoszczą światowej sławy gwiazdy rocka w dużej mierze zza Oceanu, w tym muzyczni weterani Faith No More pod dowództwem genialnego Mike’a Pattona, rapcore’owi wyjadacze Limp Bizkit, indie-rockowa formacja Bastille, czy hard rockowa kapela Three Days Grace. Solidną dawkę energii ze sceny z pewnością dostarczą także Panowie z Black Veil Brides, Hollywood Undead, Asking Alexandria, Yellowcard, Dead by April, Northlane i Red Fang.

Z kolei industrialny kompleks DEPO w Pilznie ugości reprezentantów naszych bliższych i dalszych sąsiadów, takich jak niemiecka ikona ciężkiego grania Guano Apes, brytyjski duet The Ting Tings, electro-swingowy Parov Stelar, grupa Gomad! & Monster, francuscy miłośnicy funk’n’rolla The Inspector Cluzo czy łączący swing z hip-hopem Movits! Nie zabraknie także twórczości BRNS, Joycut, De Staat oraz Bottled In England.

Bilety na obie tegoroczne edycje festiwalu Rock For People można nabyć w internetowym sklepie joyStore by Joytown. W polskiej przedsprzedaży dostępne są 3-dniowe karnety, wejściówki jednodniowe oraz bilety campingowe i parkingowe. Wszystkie pule są limitowane, a ich ceny zmieniają się w zależności od okresu przedsprzedaży.

Rock For People 2015

4-6 czerwca | Hradec Králové, Czechy

3-5 lipca | Pilzno, Czechy
www.rockforpeople.pl

www.fb.com/rockforpeoplepl

www.joyStore.pl/rfp