www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Jak oszczędzić na transporcie w Wałbrzychu?

12.02.2015 r.

Wałbrzych pod względem rynku usług transportowych leży w bardzo atrakcyjnym regionie Polski. Głównie jest to spowodowane bliskością Niemiec, kraju, który jest numerem 1 pod względem wykonywanego transportu. Czechy natomiast to ważny kraj dla tras między północą Europy w południowymi krajami.

Jak oszczędzić na transporcie w Wałbrzychu?Każdego dnia drogi województwa dolnośląskiego przemierzane są przez tysiące przewoźników. Czy w związku z tym zlecanie transportu większych ładunków może nie być drogie a przy tym bezpieczne? Dzięki serwisowi Clicktrans.pl możliwe jest dotarcie do tych przewoźników, którzy jadą w poszukiwanym przez nas kierunku a idea serwisu polega na tym, że osoba szukająca transportu wystawia ogłoszenie, które trafia do tysięcy przewoźników. Wśród nich są również Ci, którzy mają jeszcze miejsce w busie i mogą wziąć towar jako doładunek. W ten sposób można oszczędzić do 60% kosztów transportu.

Przykłady zleceń:

  • Przewóz mebli z Wałbrzycha do Torunia za 300 zł
  • Transport 4 silników Ducato z Hamm w Niemczech do Wałbrzycha za 740 zł
  • Transport mebli z Wałbrzycha do Leicester w Wielkiej Brytanii za 550 zł

W serwisie aukcji transportowych Clicktrans.pl można zlecić transport dowolnego ładunku: motocykli, mebli, samochodów, palet, paczek czy nawet zwierząt. Przewagą poszukiwania transportu w ten sposób jest to, że oferty transportu otrzymamy od zweryfikowanych przewoźników, którzy dodatkowo posiadają komentarze od innych użytkowników. Ta sprawdzona metoda zlecania transportu istnieje na rynku od 2010 i zgromadziła już kilkadziesiąt tysięcy użytkowników. Wykorzystanie pustych przebiegów powoduje również pozytywny wpływ na środowisko ponieważ nie są emitowane dodatkowe zanieczyszczenia do atmosfery.

Zleć transport: http://clicktrans.pl/transport/walbrzych/