www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Bezpłatny przejazd promocyjny pociągiem „Impuls”

11.12.2014 r.

Bezpłatny przejazd promocyjny pociągiem "Impuls"Już jutro, 12 grudnia Koleje Dolnośląskie organizują bezpłatny przejazd promocyjny na trasie Wrocław Główny – Wałbrzych – Jelenia Góra – Szklarska Poręba Górna.  Przejazd specjalny ma na celu promocję codziennych bezpośrednich połączeń na tej trasie nowymi pociągami Kolei Dolnośląskich 36WE Impuls, które są jednymi z najnowocześniejszych pojazdów w kraju.

Od 14 grudnia pociągi Kolei Dolnośląskich będą jeździły na tej trasie codziennie, realizując około 80% połączeń na odcinku Wrocław – Wałbrzych. Dzięki temu pasażerowie będą mogli codziennie podróżować w komfortowych warunkach, a także skróci się czas przejazdu na poszczególnych odcinkach. Z Wałbrzycha do Wrocławia będzie można dojechać nawet w około 70 minut a kursem przyspieszonym w 64 minuty. Czas przejazdu z Wałbrzycha do Jeleniej Góry potrwa od 45 do niespełna godziny.

Pociąg promocyjny startuje 12 grudnia z Wrocławia Głównego o godzinie 9:15. Do udziału w akcji promocyjnej zostali zaproszeni przedstawiciele samorządu województwa i samorządów lokalnych.

Podczas postoju w Szklarskiej Porębie Górnej zostanie zaprezentowany pociąg Impuls 36WE. Każdy będzie mógł wejść do kabiny maszynisty i przekonać się, czy prowadzenie jednego z najnowocześniejszych pojazdów w kraju, to łatwa sprawa. Będzie można także porozmawiać o kwestiach bezpieczeństwa z przedstawicielami Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. A także skorzystać z atrakcji, jakie oferuje Szklarska Poręba.

źródło: kolejedolnoslaskie.eu