www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Okocimski Brzesko – Górnik Wałbrzych

14.11.2014 r.

Okocimski – Górnik

Ostatnie, wysokie zwycięstwo nad Legionovią odniesione przez Górnika wlało trochę otuchy w serca kibiców. Już nie słychać ‚na mieście’, że jesteśmy pierwszym kandydatem do spadku, raczej panuje umiarkowany optymizm. A i sami piłkarze podbudowani zwycięstwem pozytywniej patrzą w przyszłość.

Nasz najbliższy rywal to Okocimski Brzesko – drużyna, która zmaga się z kryzysem. ‚Piwny’ zespół bowiem od sierpnia nie zanotował zwycięstwa, na swoim koncie ma 16 punktów i zaledwie dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. Aczkolwiek w Górniku nikt nie miałby zapewne nic przeciwko byśmy zamienili się miejscami.

Okocimski Brzesko to spadkowicz z I ligi, w której występował przez dwa sezony. Smaczku sobotniemu meczowi dodaje fakt, że przeciwko swoim byłym boiskowym kolegom wystąpi nasz Michał Oświęcimka, który w Brzesku grał przez 1,5 sezonu, wywalczając między innymi promocję do pierwszej ligi.

Początek spotkania już jutro (sobota) o godzinie 12:00. Transmisję internetową przeprowadzą portale skibasport.pl oraz lajfy.com