www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Dzienny Dom Pomocy przyjmuje mieszkańców

27.09.2014 r.

Dom Seniora – Rusinowa w Wałbrzychu  informuje, iż w związku  z rozszerzeniem oferty swoją działalność rozpoczyna Dzienny Dom Pomocy,  przy ul. Kasztelańskiej 7 w Wałbrzychu, w którym opiekę i pomoc znajdą osoby starsze, będące mieszkańcami naszego miasta.

 

 Na terenie ośrodka oferowane są 2 posiłki dziennie (śniadanie i obiad), opiekę wykwalifikowanej kadry, w zakresie świadczeń opiekuńczo –  terapeutycznych oraz ciekawe formy wspólnego spędzania czasu.

 

            Wnioski o przyjęcie do Dziennego Domu Pomocy można kierować od  29.09. 2014r. (poniedziałek) do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu, ul. Beethovena 1-2 oraz  do Dziennego Domu Pomocy, ul. Kasztelańska 7, w godzinach 9.00 – 12.00, jak również do Domu Seniora – Rusinowa w Wałbrzychu, w godzinach 7.00 – 18.00

 

Dom Dziennej Pomocy przeznaczony jest dla 20 osób. Decyzję o przyjęciu wyda Miejski Ośrodek  Pomocy Społecznej w Wałbrzychu, po przeprowadzeniu wywiadu środowiskowego i zapoznaniu się z sytuacją życiową osób, zainteresowanych pobytem w Dziennym Domu Pomocy.