www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Sukces Grupy Biegowej Cersanit w Warszawie [FOTO]

15.09.2014 r.

Sporym sukcesem zakończył się udział członków powstałej niedawno w Wałbrzych Grupy Biegowej Cersanit w rozgrywanym 14-go września w Warszawie biegu sztafetowym Warsaw Business Run.

 

 

Startujący pod nazwą Rovese Run Team 11 (nazwani tak na potrzeby wewnętrznej międzyzakładowej rywalizacji) wałbrzyszanie w składzie: Michał Mazur, Mirosław Budka, Adam Wojnowski, Grzegorz Andrejczuk oraz Grzegorz Przybysz w odbywających się na terenie Stadionu Narodowego zawodach na dystansie 5 x 3,8 kilometra zajęli wysokie 5. miejsce z czasem 1:19:37 zostawiając w tyle 339 innych ekip.

 

 

 

Warsaw Business Run to bieg, w którym od samego działu ważniejszy jest cel dla którego jest on organizowany bowiem uczestnicy biegną, aby pomóc podopiecznym Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. W imprezie wziął udział między innymi czterokrotny Mistrz Olimpijski – Robert Korzeniowski. Całość miała formę wielkiego pikniku, podczas którego można było zobaczyć sporo gwiazd znanych z telewizji, takich jak np. Anna Dereszowska czy Barbara Kurdej-Szatan. Uczestnicy biegu zebrali blisko 100 tysięcy złotych, które zostały przekazane fundacji Poza Horyzonty.

 

 

Członkowie Grupy Biegowej Cersanit zapowiadają kolejne starty.