www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Kobiecanki dały czadu [foto]

4.08.2014 r.

Wakacyjny maraton VICTORIA FIT summer editionSpaliłyśmy wspólnie 40 000 kalorii! Kto wie, może nawet więcej! Podczas pierwszego wakacyjnego maratonu VICTORIA FIT summer edition udało nam się połączyć solidny trening ze wspaniałą zabawą. Wniosek jest jeden – chcemy więcej!

Do ostatniego momentu pogoda wzbudzała wiele niepewności, ale udało się – nie spadła ani kropla deszczu i ponad 60 pań w miłej aurze ćwiczyło w amfiteatrze przed Galerią Victoria. Rozpoczęłyśmy tanecznym krokiem razem z Katarzyną Duszą. Po tym treningu już wszystkim było gorąco, ale uśmiechy nie schodziły uczestniczkom z twarzy! Pozytywna energia unosiła się w powietrzu :)

Potem przyszedł czas na prawdziwą walkę – atak na brzuch, uda i pośladki razem z Justyną Stachowiak. Był ból, jęki i narzekania, ale tę bitwę wygrałyśmy. Niektóre panie z pewnością poczuły intensywnie mięśnie, o których wcześniej nawet nie miały pojęcia.

Wielu endorfin dostarczyła nam również zumba z Aleksandrą Satołą ze szkoły tańca Havana. Takie zakończenie maratonu było bardzo przyjemne, a poznane kroki można śmiało wykorzystać przy okazji najbliższej imprezy.

źródło: kobiecanki.pl