www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Inkasso W.Kruk – być może dostałeś od tej firmy pismo

16.10.2012 r.

Możesz w najbliższym czasie dostać pisemko windykacyjne z firmy Inkasso W.Kruk. Być może kilka lat temu jechałeś autobusem na gapę, być może nie opłaciłeś jakiegoś rachunku. Być może rozwiązywałeś umowę z jakimś operatorem sieci i pozostały jeszcze jakieś złote do rozliczeń. Być może przeprowadzałeś się pod inny adres i zaginęła jakaś część Twojej korespondencji, np. takiej z rachunkami. Scenariuszy jest wiele.

 

 

Każdemu z nas może się coś takiego przytrafić, w wyniku czego wpadniemy w krąg zainteresowań firm specjalizujących się w ściąganiu należności. A że niektóre z nich próbują ściągać należności, które już dawno uległy przedawnieniu to już całkiem inna sprawa.

 

Jest kilka firm windykacyjnych w Polsce, które prawdopodobnie korzystając z jakichś banków informacji, bądź skupując za grosze wierzytelności nieściągalne (a co za tym idzie najczęściej przedawnione), wchodzą w posiadanie informacji o należnościach i stosując różne sztuczki techniczne próbują m.in. przez zastraszanie spowodować ich zapłatę. I często się im to udaje, co prawdopodobnie czyni ten interes bardzo intratnym. Wychodzi na to, że jedną z takich firm jest Inkasso W.Kruk, która nie ma nic wspólnego z wrocławska firmą Kruk S.A.

 

 

Więcej na costuniegra.pl