www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Ostatni gwizdek na zgłoszenie drużyny piłkarskiej

7.04.2014 r.

Już za niespełna miesiąc rozpocznie się siódma edycja Deichmann Minimistrzostw w piłce nożnej dla dzieci. Dotychczas do rozgrywek w całej Polsce zgłosiło się ponad 900 zespołów. Wciąż można zgłaszać drużyny. Zapisy trwają do do wyczerpania miejsc. W niektórych miastach zostało już tylko kilka wolnych miejsc. Warto się śpieszyć, ponieważ nagrody w siódmej edycji są niezwykle atrakcyjne. Na zwycięzców czeka wyjazd na mecz FC Barcelony. Dodatkowo spośród wszystkich zgłoszonych do turnieju zespołów zostaną wylosowane dwa, które obejrzą na żywo mecz Borussii Dortmund.

 

 

Zgłoszenia przyjmowane są w trzech kategoriach: U-11 (2003 – 2004), U-9 (2005 – 2006) i U-7 (2007 i młodsi). W rozgrywkach mogą wziąć udział drużyny reprezentujące szkoły, kluby sportowe oraz inne organizacje. W miarę możliwości przyjmowane będą także zgłoszenia indywidualne.

 

 

 

Eliminacje Wałbrzyskie będą odbywały się we wszystkie soboty i niedziele od 26 kwietnia do 15 czerwca. Stawką rozgrywek jest wyjazd na Finał Finałów, gdzie spotkają się najlepsze drużyny z całej Polski i powalczą o główne nagrody.

 

 

Szczegółowe informacje na www.kochamsport.pl, pod numerem infolinii 607 737 770 oraz u koordynatora Eliminacji Miejskich.

Eliminacje Wałbrzyskie – tel. 603 038 727