Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Grali młodzi Górnicy

15.10.2012 r.

Nie licząc mini koszykówki, która dopiero rozpocznie swoje rozgrywki, już tylko kadeci 97 oraz młodzicy zostali bez porażki. W sobotę 13.10. swój mecz rozegrali kadeci, którzy nie pozostawili żadnych szans drużynie gospodarzy Gmbasket II Wrocław, Nasi wygrali – jak zwykle wysoko 167:28 (38:7, 34:8, 48:4, 47:9). Tym razem trener Domoradzki dał więcej minut zmiennikom sadzając na ławce chłopców z podstawowego składu. W naszej drużynie punktowali: Kaczuga 24, Szymanowski 23, Jeziorowski 18, Durski 17, Kołaczyński 17, Sumiński 16, Szmidt 16, Kowalski 10, Jarosiński 10, Krzymiński 8, Smoleń 6, Dargacz 2.

Kadeci II ponieśli natomiast kolejną – trzecią porażkę w Jeleniej Górze i z trzema przegranymi zajmują ostatnie miejsce w tabeli grupy B.

14.10. nasi młodzicy grali na wyjeździe, gdzie pokonali II zespół WKK Wrocław 83:51 (91:17, 16:18, 19:8, 29:8). Dopiero w drugiej połowie nasi młodzi górnicy obudzili się i zagrali „swoje”. Dwie pierwsze kwarty natomiast nie napawały optymizmem rodziców, którzy wybrali się dość licznie na mecz z Wałbrzycha, gdyż po drugiej kwarcie było po 35 i wynik oraz gra naszych nie dawała powodów do radości. Miejmy nadzieję że trenerzy Domoradzki oraz Pogorzelski będą potrafili bardziej zmotywować naszych do gry z trudniejszymi rywalami, oraz poprawią skuteczność w zdobywaniu punktów spod kosza. Punktowali : Tyszka 19, Balcerowski 19, Rachwalski 15, Będzitko 15, Danelski 6, Kosior 3, Makarczuk 2, Możdżeń 2, Sarad 2, Szmidt 0, Świeżowski 0, Kierepka 0.

Niestety przegrali juniorzy którzy w Zielonej Górze ulegli Zastalowi 80:71.