www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Casting: Wałbrzych ma talent!

5.04.2014 r.

Już 12 kwietnia pierwsza edycja. Czekamy na mieszkańców Aglomeracji Wałbrzyskiej. Każdy będzie miał swoje pięć minut. Na najlepszych czeka występ podczas tegorocznych Dni Wałbrzycha, 2000 zł oraz profesjonalna publikacja w Panoramie Wałbrzyskiej.

 

 

Rusza czwarta edycja wałbrzyskiego konkursu talentów „Wałbrzych ma Talent”, organizowanego przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury i redakcję Panoramy Wałbrzyskiej, Gazety Wrocławskiej oraz portalu Naszemiasto.pl. Przyjdźcie koniecznie, jeśli tańczycie, śpiewacie, żonglujecie, potraficie porwać w świat iluzji lub macie inne ciekawe pomysły na to, aby oczarować jury i publiczność.

Justyna Piela, Justyna Medeksza, Wojciech Kania, zespoły „Wrzask” i „Silentlive”… to tylko cząstka zwycięzców i wyróżnionych w trzech pierwszych edycjach naszego konkursu. Jeśli chcecie do nich dołączyć, zgłoście się na tegoroczne eliminacje.

 

 

 

12 kwietnia przesłuchamy Was w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury (Piaskowa Góra), w godz.12.00-15.00. Kolejny casting 17 maja w WOK na Białym Kamieniu, w godz. 10.00-14.00. Finaliści wybrani podczas castingów wystąpią 7 czerwca o godz. 12.00 w rotundzie Galerii Victoria.

Osoby niepełnoletnie powinny przyjść na casting z opiekunem lub posiadać pisemną zgodę na udział w konkursie, podpisaną przez prawnego opiekuna.

 

 

UWAGA – zespoły muzyczne zgłaszają się na casting do WOK na Białym Kamieniu!

 

Wałbrzyski Ośrodek Kultury