www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Policjanci zabezpieczyli blisko 500 porcji amfetaminy

12.10.2012 r.

Wałbrzyscy kryminalni zatrzymali 31-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze podczas przeszukania zabezpieczyli blisko 500 porcji amfetaminy i ponad 20 porcji marihuany. Za posiadanie narkotyków mężczyzna odpowie przed sądem.

 

Zbierane i szczegółowo sprawdzane przez policjantów informacje o osobach mających związek z przestępczością narkotykową doprowadziły do zatrzymania 31-letniego mieszkańca Wałbrzycha.

 

Funkcjonariusze w trakcie przeszukania mieszkania zatrzymanego znaleźli woreczek z białym proszkiem i susz roślinny. Badania laboratoryjne potwierdziły przypuszczenia policjantów. W woreczkach znajdowało się blisko 500 porcji amfetaminy i ponad 20 porcji marihuany. Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyzna zatrzymany w policyjnym areszcie.

 

Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności sprawy, w tym również skąd pochodziły i gdzie miały trafić narkotyki.

 

 

 

Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania środków odurzających. Na wniosek śledczych sąd aresztował 31- latka na trzy miesiące.

 

Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Gdy w grę wchodzi znaczna ilość narkotyków do więzienia może trefić nawet na 10 lat.

 

 źródło: KMP w Wałbrzychu