www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Rozstrzygnięcie II Miejskiego Konkursu Plastycznego [foto]

22.11.2013 r.

20 listopada b.r. w Pasażu Tesco nastąpiło wręczenie nagród i wyróżnień laureatom II Miejskiego Konkursu Plastycznego „Portret Pani Jesieni”. Organizatorem konkursu była Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu we współpracy z Ośrodkiem Społeczno – Kulturalnym Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu oraz Pasażem Tesco. Konkurs adresowany był do uczniów klas I – III oraz do dzieci z oddziałów przedszkolnych wałbrzyskich szkół. Na konkurs napłynęło 259 prac plastycznych. Komisja konkursowa pod przewodnictwem Pani Barbary Malinowskiej postanowiła przyznać 12 nagród oraz 18 wyróżnień w czterech kategoriach wiekowych:

 

I MIEJSCA::

KAMIL KOŁACZYŃSKI KL. „0”, PSP NR 2 ; op. Magdalena Dorniak

CYPRIAN BEDNAREK KL. I, PSP NR 15 ; op. Ewa Zając

NADIA SACHER KL. II, PSP NR 21; op. Halina Krajewska, Magda Mikołajczak

SZYMON TOMASIKIEWICZ KL. III, PSP NR 21; op. Barbara Gniatkowska

 

II MIEJSCA:

ZUZANNA ŚWIERKOWSKA KL. „0”, PSP NR 21; op. Halina Krajewska, Magda Mikołajczak

NATALIA KMAK KL. I, PSP NR 26; op. Ewa Pietraszko

MARTYNA KORBECKA KL. II, PSP NR 37; op. Danuta Pilarczyk

PAULINA POPIOŁEK KL. III, PSP NR 37; op. Marzena Ciecieląg

 

III MIEJSCA:

MATEUSZ SZAŁKOWSKI KL. „0”, PSP NR 21; op. Danuta Międzybrocka

DOMINIK CZAJKOWSKIKL. I, PSP NR 37; op. Joanna Zachariasz

KACPER IWAŃSKI KL. II, PSP NR 37; op. Danuta Pilarczyk

OLIWIA GAJEWCZYK KL. III, PSP NR 21; op. Małgorzata Kołodziejczak

 

WYRÓŻNIENIA:

ALICJA KRASUCKA KL. „0”, PSP NR 21; op. Halina Krajewska, Magda Mikołajczak

PAULINA PARTYŃSKA KL. „0”, PSP NR 21; op. Halina Krajewska, Magda Mikołajczak

NATALIA PARTYŃSKA KL. „0”, PSP NR 21; op. Halina Krajewska, Magda Mikołajczak

HALSZKA STAWIŃSKA KL. „0”, PSP NR 26; op Ewa Pietraszko

PATRYCJA DRZAŁ KL. „0”, PSP NR 6; op. Joanna Karpińska

FILIP DRZAZGA KL. „0”, PSP NR 26; op. Ewa Pietraszko

ANTOSIA BĄK KL. I, PSP NR 26; op. Ewa Pietraszko, Aneta Janiszewska

PAWEŁ MODRAKOWSKI KL. I, PSP NR 37; op. Joanna Zachariasz

KLAUDIA BIERNAT KL. I, PSP NR 21; op. Halina Krajewska, Magda Mikołajczak

KAROLINA MROZOWSKA KL. I, PSP NR 21, op. Halina Krajewska, Magda Mikołajczak

WERONIKA SATORA KL. II, PSP NR 26; Ewa Pietraszko

SZYMON MARCZUK KL. II, PSP NR 26; op. Aneta Bartoszyńska

SANDRA KALISZYK KL. II, PSP NR 26; op. Ewa Pietraszko

JULIA PARTYŃSKA KL. II, PSP NR 21; op. Dorota Grzywacz

KATARZYNA POKORSKA KL. II, PSP NR 21; op. Dorota Grzywacz

SANDRA OSAK KL. III, PSP NR 21; op. Małgorzata Kołodziejczak

JAKUB SIKORSKI KL. III, PSP NR 28; op. Grażyna Nawrocka

MATEUSZ AMROŻY KL. III, PSP NR 21; op. Barbara Gniatkowska

 

Wystawa nagrodzonych i wyróżnionych prac plastycznych udostępniona będzie w Pasażu Tesco do 15 grudnia b.r.

 

 

Konkurs zorganizowały i przeprowadziły: Halina Krajewska i Magda Mikołajczak.