www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Terminarz III ligi – sezon 2013/2014

6.09.2013 r.

W sobotę 5 października koszykarze Górnika Wałbrzych zainaugurują nowy sezon III ligi dolnośląsko-lubuskiej! Przed własną publicznością podejmą rezerwy Sudetów Jelenia Góra. Górnik w nadchodzącym sezonie rozegra 7 spotkań u siebie oraz 7 na wyjeździe.

 

 

1. KOLEJKA (05.10):

 

GÓRNIK WAŁBRZYCH – Sudety II Jelenia Góra

 

Maximus Kąty Wrocławskie – SMK Lubin

 

Spartakus Jelenia Góra – KKS Siechnice

 

WKK II Wrocław – WSTK Wschowa

 

 

 

2. KOLEJKA (12.10):

GÓRNIK WAŁBRZYCH – WKK II Wrocław

 

SMK Lubin – Spartakus Jelenia Góra

 

WSTK Wschowa – Maximus Kąty Wrocławskie

 

Sudety II Jelenia Góra – KKS Siechnice

 

 

 

3. KOLEJKA (19.10):

 

Maximus Kąty Wrocławskie – GÓRNIK WAŁBRZYCH

 

KKS Siechnice – SMK Lubin

 

WKK II Wrocław – Sudety II Jelenia Góra

 

Spartakus Jelenia Góra – WSTK Wschowa

 

 

 

4. KOLEJKA (26.10):

 

GÓRNIK WAŁBRZYCH – Spartakus Jelenia Góra

 

WKK II Wrocław – Maximus Kąty Wrocławskie

 

Sudety II Jelenia Góra – SMK Lubin

 

WSTK Wschowa – KKS Siechnice

 

 

 

5. KOLEJKA (09.11):

 

KKS Siechnice – GÓRNIK WAŁBRZYCH

 

Spartakus Jelenia Góra – WKK II Wrocław

 

Maximus Kąty Wrocławskie – Sudety II Jelenia Góra

 

SMK Lubin – WSTK Wschowa

 

 

 

6. KOLEJKA (16.11):

 

GÓRNIK WAŁBRZYCH – SMK Lubin

 

Sudety II Jelenia Góra – WSTK Wschowa

 

Maximus Kąty Wrocławskie – Spartakus Jelenia Góra

 

WKK II Wrocław – KKS Siechnice

 

 

 

7. KOLEJKA (23.11):

 

WSTK Wschowa – GÓRNIK WAŁBRZYCH

 

Spartakus Jelenia Góra – Sudety II Jelenia Góra

 

SMK Lubin – WKK II Wrocław

 

KKS Siechnice – Maximus Kąty Wrocławskie

 

 

 

8. KOLEJKA (07.12):

 

Sudety II Jelenia Góra – GÓRNIK WAŁBRZYCH

 

SMK Lubin – Maximus Kąty Wrocławskie

 

WSTK Wschowa – WKK II Wrocław

 

KKS Siechnice – Spartakus Jelenia Góra

 

 

 

9. KOLEJKA (14.12):

 

WKK II Wrocław – GÓRNIK WAŁBRZYCH

 

KKS Siechnice – Sudety II Jelenia Góra

 

Maximus Kąty Wrocławskie – WSTK Wschowa

 

Spartakus Jelenia Góra – SMK Lubin

 

 

 

10. KOLEJKA (11.01):

 

GÓRNIK WAŁBRZYCH – Maximus Kąty Wrocławskie

 

SMK Lubin – KKS Siechnice

 

Sudety II Jelenia Góra – WKK II Wrocław

 

WSTK Wschowa – Spartakus Jelenia Góra

 

 

 

11. KOLEJKA (18.01):

 

Spartakus Jelenia Góra – GÓRNIK WAŁBRZYCH

 

SMK Lubin – Sudety II Jelenia Góra

 

Maximus Kąty Wrocławskie – WKK II Wrocław

 

KKS Siechnice – WSTK Wschowa

 

 

 

12. KOLEJKA (25.01):

 

GÓRNIK WAŁBRZYCH – KKS Siechnice

 

WKK II Wrocław – Spartakus Jelenia Góra

 

WSTK Wschowa – SMK Lubin

 

Sudety II Jelenia Góra – Maximus Kąty Wrocławskie

 

 

 

13. KOLEJKA (08.03):

 

SMK Lubin – GÓRNIK WAŁBRZYCH

 

KKS Siechnice – WKK II Wrocław

 

Spartakus Jelenia Góra – Maximus Kąty Wrocławskie

 

WSTK Wschowa – Sudety II Jelenia Góra

 

 

 

14. KOLEJKA (15.03):

 

GÓRNIK WAŁBRZYCH – WSTK Wschowa

 

WKK II Wrocław – SMK Lubin

 

Sudety II Jelenia Góra – Spartakus Jelenia Góra

 

Maximus Kąty Wrocławskie – KKS Siechnice

 

Więcej o koszykarskim Górniku na stronie www.gornik.walbrzych.pl