www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Kolejna siłownia pod chmurką w Świebodzicach

28.08.2013 r.

Kolejna siłownia pod chmurką pojawiła się w Świebodzicach. Tym razem dbać o kondycję będą mogli mieszkańcy największego osiedla w mieście – Osiedla Piastowskiego. Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świebodzicach przygotowała plac i zakupiła urządzenia, które już stały się przebojem wśród mieszkańców.

 

 

Otwarcie placu nastąpiło w piątkowe popołudnie 23 sierpnia. Siłownia zlokalizowana jest pomiędzy ul. Krzywoustego a Chrobrego. Do dyspozycji ćwiczących są cztery podwójne urządzenia do ćwiczeń siłowych i aerobowych.

 

 

Siłownia to wielka frajda dla dorosłych i dzieci. Najmłodszych cieszą nie tylko urządzenia ale i piasek, którym wysypano plac. Można się tu poczuć prawie jak nad morzem.

 

Koszt wyposażenia placu w urządzenia to ok. 26 tys. zł. Dodatkowo Spółdzielnia Mieszkaniowa uzupełniła oświetlenie wokół placu (dodatkowe lampy), jak również doposażyła system monitoringu o dodatkowe kamery wokół siłowni.

 

 

W otwarciu placu wzięli także udział członkowie Rady Nadzorczej Spółdzielni: Przewodniczący Leszek Hołowaty, Elżbieta Szram, Zdzisław Pantal i Lesław Podhalicz.