www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Promocyjne ceny biletów na pociągi Kolei Dolnośląskich

5.07.2013 r.

Koleje Dolnośląskie zachęcając do podróżowania pociągami wprowadzają promocyjne ceny. Z Legnicy do Jawora można pojechać za 5 zł, a rower przewieźć tylko za złotówkę.

 

Do 30 września w promocyjnej cenie można pojechać z Legnicy do Jawora za 5 zł, ze Strzegomia do Świdnicy Miasto za 4 zł, ze Świdnicy Miasto do Dzierżoniowa Śląskiego za 4,5 zł oraz z Ząbkowic Śląskich do Kłodzka Miasto za 6,5 zł.

 

Również do 30 września w pociągach Kolei Dolnośląskich można przewieź rower za złotówkę. Promocja „Rower za 1 zł” obejmuje trasy turystyczne: Jelenia Góra – Zgorzelec, Wrocław – Wałbrzych – Jelenia Góra, Jelenia Góra – Lubawka, Legnica – Kłodzko, Kłodzko – Polanica-Zdrój oraz Kłodzko – Wałbrzych. Standardowo w okresie wakacyjnym w Kolejach Dolnośląskich obowiązuje także oferta Junior-Senior, umożliwiająca osobom po 50 roku życia podróżowania o 50% taniej pod warunkiem, że podróżują z dzieckiem.

 

Promocyjne oferty obowiązują tylko w pociągach Kolei Dolnośląskich. Przy zakupie biletu z oferty promocyjnej u konduktora, nie pobiera się dodatkowej opłaty w wysokości 3 zł za wystawienie biletu w pociągu.

 

źródło: kolejedolnoslaskie.eu