www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Zajęcia w ZPiT Wałbrzych

8.10.2012 r.

Serdecznie zapraszamy, wszystkie chętne dzieci i młodzież, do wzięcia udziału w zajęciach naborowych nowego roku szkolnego z Zespołem Pieśni i Tańca „Wałbrzych”.

Nasze spotkania w miesiącach: październiku i listopadzie rozpoczniemy niekonwencjonalnie, od nauki tańca zumby oraz tradycyjnie od warsztatów tańca towarzyskiego.

 

Zumba w kolumbijskim slangu oznacza „baw się i ruszaj”. Poprzez połączenie elementów tańców latynoamerykańskich i elementów fitness – to najlepszy sposób na zabawę i integrację. To obecnie jeden z najmodniejszych kierunków taneczno – rozrywkowych, który wielkimi krokami zdobywa sobie popularność również w Polsce. Zumba jest dla każdego. Nieskomplikowane kroki, urozmaicone kombinacje ruchów i energiczna muzyka porywają do zabawy.

Kurs tańca towarzyskiego przybliży jego uczestnikom między innymi salsę, cha-chę, sambę, rock and rolla, walca angielskiego i wiedeńskiego.

Serdecznie zapraszamy. Jeżeli zakładasz z góry, że to nudne, to jesteś w wielkim błędzie! U nas poznasz wielu nowych, ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Z nami nuda Ci na pewno nie grozi! Zajęcia tańca towarzyskiego będą odbywały się dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i środy od godziny 18.15. Na dodatkowe spotkania z zumbą przewidujemy jeden dzień w tygodniu, w zależności od wieku – wtorek lub czwartek od godziny 16.30.

Szczegóły odnajdziesz na zamieszczonych plakatach. Przyjdź, zobacz, nic nie ryzykujesz.

Chcesz dowiedzieć się więcej ?

Wejdź na stronę Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych” www.zpit.pl

lub portal – facebook.com/zpitwalbrzych

W razie pytań napisz maila – [email protected]

Zadzwoń (74) 666 42 60, (74) 848 15 25,

lub wstąp do siedziby Zespołu

Wałbrzych (Biały Kamień), ul. Andersa 185, obiekt WOK.